تبلیغات
جم بازار - راهنمای تصویری سایت تبادل لینک
به نظر شما آیا شما هم می توانید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید ؟
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :در این قسمت سه تصویر از سایت تبادل لینک را جهت اطلاع عزیزان درج می کنیم .  1. صفحه ورود به پنل کاربری سایت 

        در این قسمت تنها کافی است با وارد کردن رمز کاربری خود وارد سایت شوید .


      2. پس از ورود به سایت وارد صفحه اصلی می شوید . تصویر زیر بخشی از صفحه اصلی را نمایش می دهد . در این صفحه با کلیک بر روی لینک " تنظیمات " وارد بخش تنظیمات سایت می شوید :
 3. تصویر زیز بخش فوقانی صفحه تنظیمات را نشان می دهد . در قسمت کادر رنگی می توانید رمز ورود خود به سایت را تغییر دهید . همچنین می توانید  کارکرد اصلی سایت تبادل لینک را در این بخش فعال کنید :کافی است آدرس سایتی که قصد دارید کاربران به آن لینک دهند را در قسمت رنگی شده وارد کنید . توجه داشته باشید که در ادامه تنظیمات می توانید نوع لینک وارده را تعیین کنید یعنی follow  یا nofollow

منظور از لینک follow  به زبان ساده این است که شما می خواهید گوگل ٰ‌تبادل لینک شما را تایید و در تعیین رتبه سایت لحاظ کند . در این صورت شما با تبادل لینک شما دو منظور دارید :

1. در جریان تبادل لینک ، سایتهای ما به هم متصل شده است و گوگل باید به ما امتیاز دهد .

2. شخص در سایت دیگر  با کلیک کردن بر روی لینک ما  ،‌ وارد سایت ما می شود .


اما انتخاب گزینه nofollow  تنها به معنای گزینه دوم است . یعنی لینک ما فقط یک پل ارتباطی جهت دسترسی آسانتر به سایت ماست و گوگل آن را ملاکی برای امتیاز دادن نمی داند . علت امر این است که شاید گوگل به سایتهایی  که محتوای یکسانی نداشته باشند امتیاز امتیاز مثبت ندهد . مثلاً‌ شاید لینک دادن سایت سوپرمارکت به سایت معاملات املاک تاثیر مثبتی نداشته باشد . البته انتخاب نوع لینک ٰ بستگی به دیدگاه بلند مدت و کوتاه مدت شما دارد . مسلماً‌ تبادل لینک با تمام سایتها در کوتاه مدت تاثیر مثبت دارد . اما باید سعی کنید با سایتهای شبیه خود تیادل لینک کنید تا به اصطلاح " ترافیک هدایت شده " را به سایت خود جذب کنید .


نوسنده : هادی قربانی


جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.