تبلیغات
جم بازار - اسکریپت فروشگاه ساز کارت شارژ
به نظر شما آیا شما هم می توانید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید ؟
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


راه اندازی فروشگاه شارژ درآمدزا با اسکریپت اختصاصی رایگاناگر به فکر راه اندازی فروشگاه کارت شارژ در وبلاگ یا وبسایت خود هستید چندین راه برای انجام این کار وجود دارد . ساده ترین راه این است که فرم " همکاری در فروش " فروشگاههای شارژ را پر کنید و پنل رایگان کاربری دریافت کنید . این پنلها کد یا اسکریپت های ویژه ای در اختیار شما قرار می دهد که با قرار دادن آنها در صفحات وبلاگ یا سایت می توانید فروشگاه اختصاصی خود را راه اندازی کنید و در ازای فروش شارژ مبلغی پورسانت بین 1 % تا 2% از کل مبلغ فروش دریافت کنید . شاید به نظرتان برسدکه  این مبلغ زیاد نیست اما بهتر است از همین حالا بدانیم که  درآمد شارژ وابسته به فروش انبوه است . میوه فروش با فروش یک سیب به جایی نمی رسد بلکه باید مشتریان را ترغیب به خرید چندین صندوق نماید که این دیگر هنر خودتان است . اصولاً فکر اینکه یک فروشگاه می زنیم و بدون اینکه روی آن کار کنیم خودش به فروش انبوه می رسد  اشتباه است . القصه ، در زیر روال کار و نحوه درج اسکریپت در وبلاگ را با هم مرور می کنیم .


فروشگاه شارژ مستقیم همراه اول و ایرانسلشروع کار

ثبت نام

در حال حاضر تمرکز فروش عمدتاً برروی شارژ همراه اول و ایرانسل است و اخباری هست که امکان فروش شارژ رایتل نیز به زودی محقق خواهد شد .
برای فروش همزمان همراه اول و ایرانسل می توانید در اتوشارژ یو به نشانیhttp://otosharju.ir  ثبت نام کنید و وارد بخش  " دریافت نمایندگی  " شوید و با وارد کردن مشخصات خود وارد پنل کاربری شوید . با ورود به پنل ، قسمت " دریافت کد " در سمت راست قرار دارد .در این قسمت سه نوع قالب با کدها و اسکریپتها و بنرهای مربوط به خود وجود دارد که شما می توانید هر یک از آنها را مورد استفاده قرار دهید . اما اگر پای تجربه عملی باشد ما قبلاً با " قالب سبز "  کار کرده ایم و مطمئنیم که هیچ خطایی ندارد. نمونه آن ، این فروشگاه است : اتوشارژ وی شارژ

انتخاب قالب

فعلاً قالب سبز را انتخاب کنید . در زیر صفحه دو اسکریپت صفحه اختصاصی وجود دارد . شما باید یکی را انتخاب کنید و کل مطالب مندرج در کادر آن را کپی کنید

درج در وبلاگ :

برخی وبلاگها مانند بلاگفا و ثامن بلاگ نسبت به درج کدهای تجاری در قالب خود نظر منفی دارند و نهایتاً تلاشهای شما را به راحتی نادیده می گیرند . بهتر است وبلاگ شما در mihanblog.com  ،persianblog.ir یا blogto.ir  باشد ( البته اگر قوانین آنها هم بعدها تغییر نکند ) . شما به چند صورت می توانید فروشگاه خود را در وبلاگ قرار دهید :

  1. پیوند ( پیوند روزانه ، لینکدونی ، لینکستان)
  2. در صفحه جداگانه
  3. در قسمت کدهای جاوا و اسکریپت ( کدهای اختصاصی) تنظیمات وبلاگ
  4. در قالب اصلی وبلاگ

اگر می خواهید در وبلاگ خود علاوه بر درج مطالب مختلف ، یک فروشگاه شارژ هم ایجاد کنید گزینه 1 و 2  و3 مناسب است . اما اگر می خواهید مثل اکثر فروشگاههای شارژ فقط یک صفحه حاوی فروشگاه داشته باشید و قصد انتشار مطلب دیگری ندارید از گزینه 4 استفاده کنید .سایت اتوشارژ  راهنمای درج اسکریپت در وبلاگهای مختلف را در صفحه اول خود قرار داده است . اگر می خواهید فروشگاهی مثل مورد فوق داشته باشید اینطور عمل کنید . در اینجا وبلاگ مورد نظر ما در پرشن بلاگ قرار دارد .

الف : وارد قسمت ویرایش کد قالب شوید .

ب. کل کد قالب را انتخاب و حذف کنید .

ج. اسکریپت مورد نظر ( قالب سبز ، اسکریپت اول یا دوم ) را بی کم و کاست انتخاب کنید و در کادر قالب درج کنید .

د. دکمه ذخیره قالب را بزنید .

ه . برای آزمایش وبلاگ خود را مشاهده کنید .


روال کلی در اکثر وبلاگها به همین صورت است الا اینکه در بعضی از وبلاگها در زیر کادر درج قالب یک "  تیک نوشته" با عنوان " نمایش به صورت کد HTML " وجود دارد . در اینصورت :

اول : قالب وبلاگ را پاک کنید

دوم : کادر نمایش را تیک بزنید

سوم : اسکریپت را در کادر قالب وارد کنید

چهارم : تیک کادر نمایش را بردارید

پنجم : ذخیره کنید .

در این مورد دقت داشته باشید . اگر طبق این روال عمل نکنید به جای ایجاد صفحه فرورشگاه ، کدهای نامفهوم اسکریپت روی صفحه ظاهر می شود .


نمونه اسکریپت فروشگاه کارت شارژ

کد ساخت فروشگاه اتوشارژ وی شارژ که در بالا می توانید ببینید به این صورت است :


<!DOCTYPE HTML PUBLIC '-//W3C//DTD HTML 4.01 Frameset//EN' 'http://www.w3.org/TR/html4/frameset.dtd'>
<html>
<head>
<title>فروشگاه آی شارژ</title>

<meta http-equiv='Content-Type' content='text/html; charset=utf-8' />
<meta name='keywords' content='اتوشارژ، اتوشارژ ایرانسل، اتوشارژ همراه اول، اتوشارژ تالیا، اتوشارژ رایتل، شارژ اتوماتیک، شارژ خودکار' />
<meta http-equiv='Content-Script-Type' content='text/javascript' />
<meta http-equiv='Content-Style-Type' content='text/css' />
<meta http-equiv='Content-Type' content='text/html; charset=UTF-8'>
</head>
 <frameset rows='100%' border='0'><frame name='main' src='http://otosharju.ir/index4.php?ref=619' noresize marginwidth='0' marginheight='0' border='0' frameborder='0' framespacing='0' /><noframes>
<body>
<p>This page uses frames, but your browser doesn,t support them.</p>
<center><-persianstat-></center></body></noframes></frameset></html>
شما می توانید به جای عبارت فارسی " آی شارژ " نام فروشگاه خود را بنویسید .


نمونه کد جاوا اسکریپت اختصاصی ( کد اختصاصی در قسمت تنظیمات وبلاگ)

<script src="http://otosharju.ir/java5.php?ref=619"></script>


فروشگاه شارژ ایرانسل به مبلغ دلخواهبرای راه اندازی فروشگاه شارژ مستقیم ایرانسل به مبلغ دلخواه می توانید نخست در سایت ایشارژسیم   (www.echargesim.ir )در قسمت "بازاریابان اینترنتی کاربرانی که سایت یا وبلاگ دارند و در آن از بنر یا اسکریپت استفاده کرده اند " بطور رایگان ثبت نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید . در پنل کاربری شما تنها یک قالب نارنجی رنگ وجو دارد که می توانید کد اسکریپت آن را به روشهایی که در بالا ذکر شد استفاده کنید . نمونه کد اسکریپت این فروشگاه به صورت زیر است :


<script src="http://www.echargesim.ir/java.php?ref=1041"></script>


بنر تبلیغاتی آن را هم می توانید به همین شیوه در هرجای وبلاگ قرار دهید . اما به یاد داشته باشید در برخی وبلاگها حتماً بایدمربع " نمایش به صورت HTML " را اول تیک بزنید . نمونه این بنر به صورت زیر است :

جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.