تبلیغات
جم بازار - چگونه امکان پرداخت آنلاین را در وبلاگ خود فعال سازیم ؟
به نظر شما آیا شما هم می توانید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید ؟
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :
امروزه وبلاگها به یکی از ابزارهای کسب درآمد اقتصادی در عرصه اینترنت تبدیل شده است که دلیل اصلی آن امکانات نسبتاً مناسب و هزینه رایگان آن می باشد . اما وبلاگ ها در مقایسه با سایتها دارای محدودیتهایی می باشند که بعضاً ممکن است برای فعالان و علاقمندان کسب درآمد مشکل ساز باشد .


یکی از این محدودیتها ، مشکل راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین بهای کالا و خدمات در وبلاگ می باشد . به این معنی که غالب عرضه کنندگان کالا و خدمات در وبلاگ علیرغم ارائه خدمات ، قادر به دریافت آنی بهای خدمات یا کالا نیستند و معمولاً شماره کارت یا حساب بانکی خود را جهت دریافت بهای خدمات ارائه می کنند . شاید ساده ترین شیوه پرداخت در وبلاگ پرداخت کارت به کارت از طریق دستگاههای خود پرداز باشد که در این صورت ، خریدار با دو مشکل مواجه است :

1. عدم امکان پرداخت راحت و آسان بهای خدمات
2. بی اعتمادی نسبت به فروشنده یا ارائه کننده خدمات

طبعاً نظر خریدار در این خصوص قابل تامل است . هریک از ما نیز بعضاً با این مشکل دست به گریبان بوده ایم . اما امروز قصد داریم شیوه ای آسان و مطمئن را به شما معرفی کنیم که بسیار مطمئن تر از پرداخت کارت به کارت یا واریز به حساب بانکی است . چرا که در این روش فروشنده از طریق یک مرجع مطمئن  شناسایی و ثبت شده و  با تمهیداتی که اتخاذ شده است امکان پیگیری و انجام سایر اقدامات قانونی وجود دارد .  
همانطور که می دانید دریافت درگاه بانکی برای پرداختهای اینترنتی دارای ظوابطی است که عمدتاً نیازمند راه اندازی سایت و ارائه مدارک مالکیت یا اجاره نامه می باشد که اگرچه در بسیاری موارد در دسترس می باشد اما اصولاً پرداختهای بانکی وابسته به نصب ماژولهایی است که نصب آنها بر روی وبلاگ عملاً امکان پذیر نیست . اما از این بابت ناراحت نباشید . چراکه بسیاری از شرکتهای مالی وجود دارند که امکان نصب درگاه بر روی وبلاگ را برای کاربران خود فراهم ساخته اند . یکی از این شرکتها شرکت پارس پال می باشد که این امکان را در اختیار وبلاگ نویسان قرار می دهد . شما برای دریافت درگاه آنلاین از این شرکت باید مدارک مورد نیاز جهت شناسایی ، تعیین هویت ، تعیین حساب بانکی و تایید کارت عضو شتاب را ارائه نمایید . شرکت پارس پال پس از بررسی مدارک شما در مدت یک تا دو روز ، شناسه (MerchantID)  و رمز عبور (passsword) به شما ارائه می کند که شما با اسفاده از آن می توانید درگاه آنلاین خود را به راحتی افتتاح نمایید . در این روش ، شرکت پارس پال اقدام به افتتاح حساب پارس پال  برای شما می کند و مبالغ واریزی از طریق درگاه آنلاین به حساب شما در پنل کاربریتان واریز می شود و شما می توانید از طریق پنل خود وجه مورد نیاز را از این حساب به حساب بانکی خود منتقل نمایید .  . جهت راهنمایی بیشتر می توانید به سایت پارس پال به نشانی parspal.com مراجعه نمایید یا اینجا کلیک کنید .

این مطلب ادامه دارد ...

:: مرتبط با: خرید , کسب درآمد ,
ن : هادی قربانی
ت : پنجشنبه 8 فروردین 1392
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.