تبلیغات
جم بازار - بازاریابی اینترنتی
به نظر شما آیا شما هم می توانید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید ؟
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


با سلام

بازاریابی کار دشواری است و نیازمند صبر و حوصله بسیاری است .شاید تاکنون بارها اقدام به بازاریابی کرده باشیم اما در نهایت با یأس و ناامیدی آن را کنار گذاشته و به دنبال کار دیگری رفته ایم. هنگامی که با هزار امید سایت یا وبلاگی را برای تبلیغ و بازاریابی راه می‌اندازیم در این خیال هستیم که بزودی کار رونق خواهد گرفت  و فروش‌های ما درآمدی را برای ما ایجاد خواهد کرد اما افسوس که این گونه نیست . حتی اگر بهترین کار و بهترین سایت را داشته باشیم ، اما در اینترنت نداشتن بازدیدکننده یعنی هیچ . اگر بازدیدکننده از سایت شما بازدید نکند ، فروشی هم نخواهید داشت و این یعنی اینکه در اینترنت بازدیدکننده همه چیز را تعیین می‌کند  .
رقابت اصلی سایت‌های اینترنتی بر سر جذب بازدیدکنندگان است و این کار هم الحق کار دشواری است . یعنی به راحتی نمی‌توان بازدیدکنندگان را ترغیب کرد که به جای سایت رقیب از سایت شما بازدید کنند . جذب بازدیدکنندگان روش‌های بسیار متنوعی دارد که خیلی از آنها مربوط به تنظیمات خود سایت و نحوه ارائه مطلب است .
راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی کار خیلی جذابی به نظر می‌رسد اما مشکل جذب بازدیدکنندگان برای آن از شیرینی کار می‌کاهد چون تازه متوجه می‌شویم که همه سرمایه سایت بازدیدکننده آن است.
کسب درآمد در اینترنت یک واقعیت است اما این واقعیت تنها با پشت کار و دانش زیاد محقق می‌شد . صرف ایجاد یک سایت یا وبلاگ دلیلی بر کسب درآمد نیست  . درست است که راه‌اندازی کار بسیار سخت و طاقت‌فرسا است و اما در نهایت تعداد بازدیدکنندگان همه چیز را تعیین می‌کند .

فروشگاه اینترنتی

این چندمین بار است که فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی می‌کنم و در هر بار با شکست مواجه شده‌ام اما باز هم دوست دارم این کار را ادامه دهم .مهم نیست که به من بازاریاب می‌گویند ! من به دنبال درصد فروش خودم  هستم و درست است که تا حالا در صدی دریافت نکرده‌ام اما حس می‌کنم اگر سایت پر بازدیدی داشته باشم  مطمئناً موفق می‌شوم .
فروشگاه اینترنتی رنگارنگ را راه‌انداختم بلکه بتوانم از طریق بازاریابی درآمدی به دست بیاورم. حال که سایت را راه‌اندازی کرده ام  ، با این حقیقت روبه‌رو هستم که سایت من در زیر بار میلیون‌ها سایت گم شده است . بازدیدکنندگان از بین میلیون‌ها سایت چگونه باید مرا پیدا کنند ! اگرچه در این زمینه تجربه‌هایی دارم اما به بار نشستن این تجربه‌ها نیازمند پشتکار و همت زیادی است و نیازمند آگاهی از روش‌های جذب بازدیدکنندگان در اینترنت است . شما هم اگر علاقه‌مند به بازاریابی اینترنتی هستید بتوان با این لینک ثبت نام کنید و  شانس خود را امتحان کنید . شاید شما موفق شدید !:: مرتبط با: کسب درآمد از اینترنت , تبلیغات و بازاریابی ,
:: برچسب‌ها: بازاریابی اینترنتی , راه اندازی فروشگاه ,
ن : هادی قربانی
ت : چهارشنبه 14 مهر 1395
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.