تبلیغات
جم بازار - راه اندازی فروشگاه با یک کلیک
به نظر شما آیا شما هم می توانید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید ؟
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :
راه اندازی فروشگاه با یک کلیک

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی حتماً نیاز به خرید برنامه فروشگاه ساز اختصاصی ، دامنه و فضا نیست . بسیاری از شرکتها که علاقمند افزایش فروش محصولات خود از طریق تبلیغات شما هستند ، کد کامل فروشگاه خود را در اختیار شما قرار می دهند و شما با یک بردار  بچسبان ( کپی پیست ) می توانید فروشگاه اختصاصی خود را در صفحه جانبی وبلاگ خود بسازید . نه یک فروشگاه بلکه هر تعداد که دلتان بخواهد . در ادامه به این موضوع می پردازیم .
ساخت فروشگاه از طریق کد فروشگاه ساز آماده بسیار ساده است .
  1. شما نخست باید یک وبلاگ بسازید و دامنه آن را متناسب با یک فروشگاه نامگذاری کنید مثلاً myshop.mihanblog.com   . این نکته را نیز در نظر داشته باشید که بعضی از ارائه کنندگان وبلاگ مانند بلاگفا هیچ علاقه ای به انجام امور تجاری روی بلاگ خود ندارند . لذا در موقع ساخت وبلاگ فوراً گزینه " قوانین وبلاگ را قبول دارم " تیک نزنید .اول قوانین را بخوانید تا بعد وبلاگ شما را بی خبر حذف نکنند .

  1. در گام بعد عضو یکی از سایتهای همکاری در فروش که در این قسمت در مورد آنها توضیح دادیم می شوید . البته همه این سایتها کد فروشگاه خود را ارائه نمی کنند . اما بطور مثال ملی مارکت و می مارکت کد خود را ارئه می کنند . در قسمت تبلیغات حساب بخشی به نام کد کامل فروشگاه وجود دارد .
  2. وارد وبلاگ خود می شوید و گزینه " صفحه جانبی " که  مفهوم آن برای بسیاری از افراد معما است را انتخاب می کنید .  گزینه ایجاد صفحه جدید را بزنید . یک ویرایشگر متن و تعدادی کادر باز می شود . کادر اول آدرس صفحه است .  مثلاً اگر این فروشگاه  اولین فروشگاه شما است در جلوی کادر به انگلیسی بنویسید  shop  . در ادامه عنوان صفحه را بنویسید مثلاً فروشگاه 1 .  در قسمت نحوه نمایش ، گزینه " نمایش در صفحه ساده " را انتخاب کنید .
  3. سپس به کادر ویرایش متنی زیر صفحه بروید . زیر کادر یک گزینه وجود دارد که عبارت " نمایش به صورت کد HTML  " در کنار آن وجود دارد . این گزینه را تیک بزنید .
  4.  سپس به حساب کاربری خود در سایت همکاری در فروش بروید .کد فروشگاه ساز را از حساب کاربری سایت همکاری بردارید و در کادر ویرایش متن وبلاگ خود قرار دهید . کدها معمولاً عباراتی نامفهوم هستند که تعجبی هم ندارد . چون به زبان دستگاه نوشته می شود .
  5. تیک " نمایش به صورت کد HTML  " را بردارید . دو حالت پیش می آید . یا با صفحه ای خالی مواجه می شوید یا فروشگاه را درون کادر ویرایش می بینید . به هر صورت بدون هیچ تغییراتی ، گزینه " ثبت تغییرات " را بزنید . صفحه شما ثبت می شود .
  6. بعد به قسمت " صفحات جانبی " بروید . صفحه شما ایجاد شده است و عنوان فارسی آن به رنگ آبی نمایش داده شده است . روی عنوان فارسی راست کلیک کنید و آن را در صفحه جدید باز کنید . این هم فروشگاه شما . اگر دیدید فروشگاه ایجاد نشده ، یکجای کار اشتباه کرده اید . دوباره سعی کنید . وقتی صفحه فروشگاه باز شد به راحتی می توانید آدرس صفحه را در قسمت نوار آدرس خود ببینید . شما می توانید این آدرس را کپی و در هر جای وبلاگ خود که می خواهید لینک کنید . مثلاً می توانید در قسمت لینکستان ، پیوندهای وبلا گ ، پیوندهای روزانه یا لینکدونی ثبت کنید . حتی می توانید یک مطلب ( پست جدید) بسازید و با انتخاب دکمه        Insert Link که برای درج لینک است آدرس صفحه را به مطلبی در پست خود لینک دهید . معمولاً بسیاری از افراد کلماتی مانند " اینجا " یا عباراتی مانند  " اینجا کلیک کنید " را به صفحات جانبی لینک می دهند .

نکته : صفحات جانبی به خودی خود مخفی هستند و بازدیدکنندگان نمی توانند صفحات جانبی وبلاگ شمارا ببینند . بلکه شما باید صفحات خود را به دلخواه در صفحات وبلاگ خود  " لینک "  کنید .

یک نمونه از این فروشگاهها را در زیر می بینید :


فروشگاه می مارکت

:: مرتبط با: همکاری در فروش , راه اندازی فروشگاه اینترنتی در وبلاگ ,
:: برچسب‌ها: راه اندازی فروشگاه رایگان , همکاری در فروش ,
:: لینک های مرتبط: فروشگاه می مارکت ,
ن : هادی قربانی
ت : سه شنبه 8 اسفند 1391
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.